PALEČEK a JAHELKA


Nabídka vystoupení:
„DVOJKONCERT“ písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka

(úryvek z úvodní písně)

  …“Já jsem Ivo Jahelka - zpívající právník
 já Mirek Paleček - pražský písničkář
máme rádi antuku i wimbledonský trávník
ve svý branži nikdo z nás není příštipkář“…

Společný projekt písničkářů Miroslava Palečka a Ivo Jahelky „Dvojkoncert“ vstupuje co do počtu repríz již do třetí stovky. V důsledku „zákazu zpěvu“ v období pandemie oba písničkáři výrazně doplnili svůj repertoár o celou řadu nových písní.
Vystoupení sestává ze dvou samostatných částí, z nichž každá trvá cca 55 minut.

V první části se představí Miroslav PALEČEK – (1/2 známé dvojice Paleček a Janík, která patří k legendám českého folku). V originální interpretaci zazpívá Mirek Paleček nejen oblíbené Ježkárny - písně V+W+J, ale i řadu svých osobitých autorských skladeb. Písničkám již tradičně nechybí melodičnost, nevtíravost a nadhled. Úplnou novinkou pak budou zhudebněné verše básníka Jaroslava Seiferta, které vyšly u vydavatelství SUPRAPHON pod názvem „Písně domova“. Jedná se skutečně o osobitý autorský počin, který v takovémto rozsahu nemá u nás obdoby.

V druhé části pořadu pobaví Ivo JAHELKA, který je známý jako „zpívající právník“ svými zhudebněnými soudničkami, baladami ze života a perličkami přímo ze soudních síní a předsíní, přičemž i on zařadí celou řadu nových písničkových soudniček, které zcela jistě posluchače potěší, rozesmějí a nebudou chybět ani drobná právní ponaučení, která se každému mohou v životě hodit.

Několik písní zahrají a zazpívají oba písničkáři společně.

DVOJKONCERT nabízí divákům absolutní pohodu a laskavý humor v podání dvou stálic písničkářského nebe, jejichž tvorbu prověřil čas.

Technické požadavky:

2 mikrofony na lomených stojanech pro zpěv
2 linkové vstupy Jack 6,3 mm pro kytary
odposlech
hall
2 židle bez postranních opěrek

Orientační cena 24.000,- Kč fix včetně DPH je pohyblivá, konečná cena dohodou dle kapacity sálu a výše nákladů na dopravu.

Plakát A2 + plakát v el. podobě k dispozici

 

Kontakt:

Burgetová Helena– asistentka JUDr. I. Jahelky
burgetova2@seznam.cz
+420384361310
+420607557117
www.ivojahelka.cz

Paleček Miroslav
miroslav.palecek@mspriborska.cz
mirek@palecekajanik.cz
+420603427627
www.palecekajanik.cz