PALEČEK a JAHELKA

    
     

CD Olympijská 
ZOH 2002 SALT LAKE CITY

Vystoupení M. Palečka v Českém olympijském domě

CD Tenisová akadermie 
TENISOVÁ  AKADEMIE

Písničky z tenisového prostředí 

Proč zrovna Jahelka-Paleček?

Mirek: Dvojice Paleček- Janík funguje dál, jenom jsem si odskočil na tenis, tam jsem potkal Ivoše a vzniklo z toho album tenisových písniček.

Ivo: Já jsem si zase odskočil od soudu a protože oba hrajeme tenis už pár let a máme ho rádi, rozhodli jsme se něco z tenisového světa přiblížit i našim posluchačům.

Bylo těžké napsat tolik písniček o tenise?

Ivo: Šlo to jako po másle, mě osobně velice bavilo textovat Mirkovy hudební nápady a záhy jsem zjistil, že v tenisovém prostředí se najde spousta věcí, o kterých stojí za to i zpívat.

Mirek: A mě zase velmi bavilo Ivovo textování mých hudebních nápadů, neboť jsem s překvapením zjistil, že jsem vlastně napsal řadu tenisových melodií.

Komu je album tenisová akademie určeno?

Těm, kteří mají rádi tenis - aktivně i pasivně, dále těm, kteří mají rádi Jahelku, Palečka a konečně těm, kteří mají rádi pohodové písničky - takže vlastně všem bez rozdílu věku, pohlaví a čehokoliv jiného.

Bude tato dvojice pokračovat?

V tenise určitě a co se týče dalších akademií, nelze vyloučit, že se vydáme i do jiných prostředí. Třeba taková "Hospodská akademie" by vůbec nemusela být špatná.

zvětšitzvětšit
foto:Jiří Vojzola