PALEČEK Miroslav - nabídka vystoupení

 
Brnkám si už dlouhá léta na akustickou kytaru Takamine SANTA FÉ – 95 a akustické struny  MARTIN RETRO MM12 light, a věřte mi, že je to pro mě to nejideálnější spojení.

 

Výsledkem je pak plný, vyrovnaný a kompaktní zvuk, který si moc a moc užívám. I v případě častého používání kapodastru mají totiž struny dlouhou životnost a bezvadně drží ladění, což jistě ocení každý kytarista.

Vřele doporučuji! 

Miroslav Paleček      

 
Písničkář Miroslav Paleček je léta vnímán hudební veřejností jako součást dvojice Paleček&Janík, která v divadle SEMAFOR a na naší hudební folkové scéně působí už od r. 1968.

 

Na druhé straně je však také znám jako originální interpret písní V+W+J a autor osobitých písní, které se z různých důvodů nestaly součástí společného repertoáru P&J. Spolu s Ivo Jahelkou se podílel autorsky i interpretačně na vytvoření úspěšného tématického CD "Tenisová akademie", koncem r.2005 vyšlo jeho první autorské sólové album "Každej je nějakej" (F&C č.11, 12/2005).

 

Nestárnoucím písničkám nechybí melodičnost, nadhled, humor a svérázný písničkářský pohled na svět, který je posluchači sdělován kultivovaným a srozumitelným jazykem.

 

Konkrétní nabídka:

PALEČEK MIROSLAV – JEŽKÁRNY a ...

  • Písničkář Miroslav Paleček mimo dlouholeté spolupráce s Michaelem Janíkem se v posledních letech podílel spolu s Ivo Jahelkou na CD „Tenisová akademie“, v r. 2005 vydal své sólové autorské CD „Každej je nějakej“, a koncem února r. 2015 mu vychází u firmy SUPRAPHON v jeho osobité kytarové a interpretační úpravě CD „Ježkárny“ z písní Osvobozeného divadla, tedy písně V+W+J.
  • Repertoár hlavně z „Ježkáren“ a z jeho výše uvedených aktivit tvoří základ autorského písničkového recitálu. Nechybí ani největší hity P+J – Hele lidi, Valčíček, Prodavač limonád, Slušovická romance, Petřínská rozhledna, Na věky tu přeci nejsi …
  • Koncertní vystoupení pro firemní akci komorního charakteru
  • Jako aktivní hráč firemního tenisového turnaje + možnost vystoupení v rámci předávání cen a vyhlášení výsledků, pokud dovolí technické možnosti lze uskutečnit i krátké vystoupení během turnaje přímo na tenisových dvorcích

 

Technické podmínky:

1 kvalitní mikrofon na lomeném stojanu pro  zpěv

1 linkový vstup (jack 6,3mm) pro kytaru

zásuvka 220 V v blízkosti mikrofonu

odposlech

hall

v komorním prostředí (kapacita cca do 30 osob) ozvučení být nemusí - věc dohody!!!

 

Fixní cena dohodou dle výše nákladů na dopravu.
 

Platba dohodou, nejlépe na místě v hotovosti v den akce oproti účetnímu dokladu.

 

Barevné plakáty s místem pro dotisk:               
  A2 A3

 

     
      

  

 

Kontakt:

 

miroslav.palecek@mspriborska.cz
telefon:  +420 603 427 627
 
 
Paleček Miroslav
Trojská 606/101
Praha 8 - Troja
182 00

Tenisová akademie Petra Huťky - Přerov