Paleček a Janík 2010

15.1.

20,00

Praha

Balbínka

19.1.

17,00

Praha

Národní zemědělské muzeum

1.2.

20,00

Praha

Balbínka

19.2.

20,00

Kutná Hora

Hudební sklepy – klášter sv. Voršily

23.2.

20,00

Neratovice

Jazz klub

20.3.

20,00

Klášterec n/Ohří

KD

31.3.

20,00

Praha

Balbínka

4.4. 16,00 Most Městské slavnosti
8.4. 19,30 Hovorčovice Klub na okraji

11.5.

20,30

Brno

Hudební sklepy – Metro music bar

19.5.

20,00

Vyškov

Hudební sklepy – Sokolský dům

20.5.

19,00

Pohořelice

Hudební sklepy – sál radnice

26.5. 20,00 Praha Balbínka
27.5. 19,00 Hranice na Moravě Zámecký klub MKZ Hranice
29.5. 16,00 Soláň u Rožnova Zvonice
10.6. 20,00 Praha 9 FOLKOVÉ PODVINÍ
11.6. 20,00 Zvěrotice Hudební sklepy - hospoda Na kopci
19.6. 13,00 Petrohrad psychiatrická léčebna
14.8. 20.00 Slabce u Rakovníka Dobře utajená country
11.9. 18,30 Slivenec Slavnosti mladého vína
18.10. 20.00 Praha Balbínka
22.10. 19,00 Pardubice Hudební sklepy-divadlo zkušebna
23.10. 20,00 Jesenice u Rakovníka Hudební sklepy-soukromý klub
10.11. 15,00 Chomutov propagační akce
10.12. 19,00 Slaný hosté vánočního koncertu Simony Klímové-muzeum kaple
16.12. 20.00 Praha Balbínka
 

Paleček Miroslav 2010:

"Každej je nějakej" / "Ježkárny a …" / sportovní aktivity

11.1. 15,00 Písek Babybox č.31 – slavnostní otevření
22.1. 20,00 Kolín Hudební sklepy – restaurace Tatra
28.1. 19,00 Lázně Bělohrad sál lázní
29.1. 21.00 Praha Sushi bar U Toma a Jany
9.2. 15,00 Přerov Babybox č.32 – slavnostní otevření
27.2. 18,00 Karlštejn restaurace U Janů – dvojkoncert spolu s Ivo Jahelkou
8.3. 15,00 Praha Babybox č.33 – slavnostní otevření
17.3. 20,00 Pardubice DOLI klub
19.3. 15,00 Třebíč Babybox č.34 – slavnostní otevření
12.4. 15,00 Děčín Babybox č.35 – slavnostní otevření
16.4. 14,00 Úpice 9.ročník kulečníkového turnaje KARAMBOL CUP
21.4. 18,00 Hlučín bývalý evangelický kostel

28.4.

19,30 Strakonice U Mravenčí skály
1.5. 9.00 Rakovník tenisový turnaj Amfora B
8.5. 9,00 Plzeň tenisový turnaj RC SPORT CUP
15.5. 19,30 Brtnice kino
21.5. 9,00 Kutná Hora tenisový turnaj PF GROUP CUP
22.5. 9,30 Lázně Bělohrad tenisový turnaj PURO KLIMO
28.5. 9.00 Praha tenisový turnaj PROBO CUP
30.5. 9.00 Český Brod tenisový turnaj Amfora B
1.6. 12,00 Jablonec nad Nisou Babybox č. 36 – slavnostní otevření
5.6. 20.00 Lukov folkový festival
12.6. 15.00 Žďárek Žďárecké parohy
13.6. 9.00 Lázně Bělohrad tenisový turnaj Amfora B
16.6. 9,00 Rožnov p/Radhoštěm tenisový turnaj AGH CUP
21.-27.6. 9.00 Přerov tenisová akademie Petra Huťky
29.6. 9,00 Jablonec n/Nisou tenisový turnaj Jablonecký pohár
17.7. 20,00 Krucemburk kemp Moře u rybníka Řeka
23.7. 20,00 Lázně Bělohrad divadelní sál lázní
24.7. 14,00 Vražné okr. Odry slavnosti obce
24.7. 18,30 Čelákovice oslava 80. výročí čelákovického tenisu
29.7. 12,00 Praha 6 OÚ Babybox č.37 – slavnostní otevření
31.7. 17,00 Sedlec u Mikulova slavnosti vína
6.8. 20,00 Pozlovice hotel OGAR – dvojkoncert spolu s Ivo Jahelkou
7.8. 17.00 Lukoveček folkový festival Pod hvězdami
12.8. 20,00 Broumov klášterní zahrada
13.8. 10.00 Mohelnice tenisový turnaj HELLA MICHNA OPEN
14.8. 9.00 Zbraslav tenisový turnaj Amfora B
21.8. 9,00 Horažďovice tenisový turnaj – memoriál Miloslava Šimka
28.8. 17,30 Úsobí slavnost na ukončení prázdnin
29.8. 9,30 K.Vary tenisový turnaj
3.9. 20,30 Kralupy nad Vltavou Country salon Liďák
4.9. 14,00 Praha Hostivař festival
4.9. 18,00 Janov Janovská bedna
9.9. 12,00 Litoměřice Babybox č.37-slavnostní otevření
18.9. 9,00 Znojmo tenisový turnaj SŠVE
24.9. 9,00 Litoměřice tenisový turnaj Zahrada Čech
29.9. 10,00 Žilina reklamní akce
2.10. 19,00 Naděje u Cvikova vítání podzimu-setkání přátel
3.10. 9,30 Radonice u Prahy tenisový turnaj Hvězdy muzikálu
21.10. 19,00 Moravské Budějovice Hudební sklepy-KS Beseda
27.10. 19,30 Vyškov Sokolský dům - Dvojkoncert spolu s Ivo Jahelkou
28.10. 12,00 Hodonín Babybox č.40-slavnostní otevření
9.11. 19,00 Mnichov Jazz a Jaroslav Ježek – koncert spolu s Janem Matějem Rakem
13.11. 18,00 Český Krumlov divadlo - Nadační fond Cultura Bohemica
14.11. 18,00 Český Krumlov divadlo - Nadační fond Cultura Bohemica
18.11. 18,00 Praha Galérie P-3 Husinecká 8-vernisáž
27.11. 9,30 Praha STEP tenisový turnaj
4.12. 9,30 Praha Stromovka SPARTA - tenisový turnaj nemocnice Ostrov n/Ohří
5.12. 12,00 Most Babybox č.41-slavnostní otevření
17.12. 15,00 Valeč zámek vánoční setkání nemocnice Ostrov n/Ohří
18-19.12 10,00 Přerov tenisový turnaj Zlatý kanár
28.12. 10,00 Praha PUPP Záběhlice tenisový turnaj BLACK CLOCK
      Nahoru